MACO | Pódiová pyrotechnika, ohňostroje
143
page-template-default,page,page-id-143,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge | shared by themes24x7.com,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Pódiová pyrotechnika, ohňostroje

 

Patria sem všetky pódiové efekty pre koncerty, módne prehliadky, divadelné a muzikálové predstavenia a iné kultúrno-spoločenské podujatia.

 

Je tvorená pyrotechnikou vyvinutou tak, aby bola bezpečná ako z hľadiska požiaru či poranenia tak z hľadiska nebezpečnosti spálených plynov. S minimálnou dymivosťou, vysokou bezpečnosťou, presným časovaním a výškou efektu. Jedná sa o gejzíry a fontány rôznych farieb, záblesky, plamene, zvukové efekty, interiérové ohňopády, konfety, špeciálne dymovnice, bengálske ohne..

 

Všetky tieto práce realizuje profesionálny team s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti, s náležitým vzdelaním a oprávnením.

 

Keďže na seba preberáme všetku zodpovednosť za akúkoľvek nami realizovanú pyrotechnickú show, je našou prvoradou podmienkou, maximálna bezpečnosť či už Vašich divákov, našich zamestnancov alebo majetku tretích osôb.

 

Interiérový ohňostroj môže byť doplnený efektným zadymením, plazivým dymom, konfetami. Atmosféru tiež doplnia špeciálne interiérové fakle a horiace kahany.

image125-1
image127
image128

KONFETY:

Ak potrebujete zvýrazniť bod programu na Vašej slávnosti, ceremónii, party alebo športovom podujatí, vystrelené a pomaly padajúce papierové stuhy a konfety maximálne zvýraznia tento slávnostný okamih. Je to ohňostroj farieb, ktorý vyvolá prekvapenie a úsmev na tvári všetkých prítomných divákov. Ak je kladená požiadavka na rýchle upratanie, papierové stuhy sú ideálnym riešením.

 

Vyberte si z našej ponuky jednorazových efektov a staňte sa tvorcami vlastnej show alebo nám zavolajte a naši špecialisti Vám pripravia profesionálnu show podľa Vašich požiadaviek na firemnej prezentácií, diskotéke, módnej prehliadke alebo v športovej hale.

Dym, plazivý dym:

Ak je potrebné vytvoriť nepreniknuteľnú hmlu, ľahký opar, plazivý (prízemný)dym, alebo úplne zadymiť priestor ponúkame Vám naše služby. Tento špeciálny efekt vytvárajú tzv. dymostroje. Vhodný efekt do vnútorných aj vonkajších priestorov. Pre televíziu, divadlo, diskotéky, koncerty a pódiá. Možnosť použiť rôzne vône.

Sneh:

Ak je potrebné vytvoriť zimnú krajinu, zasnežiť okolie, alebo len navodiť zimnú zasneženú atmosféru, ponúkame Vám umelý sneh. Existuje široké spektrum umelého snehu a ľadu. Niektoré sú určené pre vnútorné priestory, iné sú vhodné do vonkajšieho prostredia. Podľa Vašich požiadaviek vytvoríme zasneženú krajinu ako z rozprávky.

Pena:

Penostroj vyrobí veľké množstvo bublín presne na mieru. Výroba bublín v interiéri aj exteriéri. Špeciálne variabilné upevnenia, umožňujú upevniť naše zariadenia na zvislé aj vodorovné konštrukcie. Ideálne riešenie do klubov a diskoték

PYROTECHNICKÉ Efekty:

Pyrotechnické efekty – Používajú sa zvyčajne vo filme.
Zničené budovy, vozidlá, zadymený priestor plný plameňov a ohlušujúce výbuchy. Podľa vopred naplánovaného scenára. Na pohľad na nerozoznanie od reálneho zničenia, ale úplne bezpečné.
Zásahy projektilom na budovách, autách, postrel na tele s použitím umelej krvi.
Ohnivé steny, zásahy mín a bômb na zemi či vode.
Ohnivý drak chŕliaci oheň, horiaci človek a množstvo iným efektov, pre použitie vo filme, divadle či zábavných parkoch.
Podľa požiadaviek klienta pripravíme pyrotechnické efekty priamo na mieru.

Výškove Ohňostroje:

Profesionálne pripravené ohňostroje sú vítaným doplnkom vašich súkromných či firemných osláv, mestských slávností a dalších akcií. Môžme pre Vás môže pripraviť ohňostroj, ktorý zoberie dych všetkým účastníkom.

 

Každý ohňostroj je originál, ktorý navrhujeme podia typu akcie, miesta konania a publika, v záujme dosiahnutia čo najvyššej miery vzrušenia a zábavy. Veľký výber efektov a farieb skombinovaný s hudobným podkladom vytvorí monumentálnu ohnivú show. Klasický ohňostroj môže byť odpaľovaný podľa hudby, čo nám umožňujú najmodernejšie odpaľovacie systémy riadené počítačom.
Dlhodobá prax v tomto odbore nás radí na popredné miesta v odpaľovaní ohňostrojov na Slovensku. Ohňostroje dodávame ako komplexnú službu, vrátane potrebných povolení a spolupráce so zainteresovanými zložkami (polícia, záchranná služba, hasiči)

SVADOBNÉ OHŇOSTROJE:

Svadobný ohnostroj je spôsob, ako pripraviť Vašim hosťom nádherný zážitok, ktorý zaručí, že sa o Vašej svadbe bude hovoriť ešte veľmi dlho. Každý ohňostroj navrhujeme v individuálne podľa predstáv našich klientov. Ohňostroj tak môže byť veľkolepým spestrením svadobnej veselice, ale môže byť tiež ohromujúcim prekvapením alebo dokonca originálnym svadobným darom. Netradične spestrená akcia upúta Vašich hostí a zanechá vo Vás maximálnu spokojnosť. Našu ponuku svadobných ohňostrojov tvoria exteriérové a interiérové efekty.

 

K peknému exteriérovému ohňostroju doporučujeme pridať horiace srdce, ktoré celú akciu okrášli a snúbenci budú dlho spomínať na krásny a nezabudnuteľný darček.

 

Vo vnútorných priestoroch je taktiež možné použiť bezpečnú pódiovú pyrotechniku a konfety. A mnoho iného.